Ako pomáhame

Zodpovedné podnikanie

Je pre nás veľmi dôležité, aby naše podnikanie nielen prinášalo zisk, ale aby z neho mala úžitok aj komunita, v ktorej žijeme.
V spolupráci so Svieca o.z. realizujeme projekty, ktoré sú zamerané na pomoc ľudom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii a snažia sa nájsť si svoje miesto v spoločnosti. V záhradnom centre zamestnávame ľudí bez domova, ktorí sú abstinujúcimi alkoholikmi. Taktiež sme vytvorili ubytovanie "Pri moste", kde môžu bývať dovtedy, kým sa im podarí postaviť sa na vlastné nohy.
Podporujeme taktiež Dom na polceste – Most, ktorý poskytuje dočasné bývanie pre dievčatá, ktoré opustili detské domovy. Dievčatá majú možnosť pracovať v záhradnom centre a získať tak prvé pracovné zručnosti a schopnosti.
V súčastnosti pripravujeme projekt s Život bez závislosti n.o., ktorá sa zameriava na prerušenie cyklov závislostí v rodinách a pomoc závislým ľuďom.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie